Кількість
|
Вартість
|
||
|
В’ялений лящ - ціна на рибку
Смачна та ароматна рибка коштує набагато більше ніж гроші. А якщо в’ялений лящ вдався та ще з ікрою, щоб аромат на всю кухню, то це неоціненно. Особливо, коли родичі або близькі друзі поруч. Зазвичай сушений лящ з ікрою це ще той смаколик. Якщо вага ляща 550-700 грамів, то є всі шанси отримати малосольного ляща (що ми й намагаємося робити). Лящ від 1 кг та більше важко просолити, він буде солоніший ніж лящ меншого розміру. Тому дуже рекомендуємо саме 500-700 грамових лящів (вага може змінюватися).
Треба зазначити, що наші в’ялені лящі йдуть без луски. А це 100% чиста підлога та задоволення від процесу.
Який на смак в’ялений лящ
Це класична рибка, яка дуже смакує під улюблене пиво. Ви будете здивовані, але під біле сухе вино лящ також заходить. На смак м’ясо нашого в’яленого ляща дуже смачне, воно м'яке, тане у роті, малосольне або ближче до середнього по солі, жирненьке та дуже ароматне.
Ікра трохи солоніша ніж м’ясо, тому що вона вбирає більше солі. Це придає пікантності цієї рибки. Інколи лящ дає трохи солодкості, особливо біля хвостика. Це пов’язано з жирком цієї рибки. Якщо будете обирати пінне під ляща, зверніть увагу на ці сорти пива:
- лагер або світле: класика смаку та підходить багатьом поціновувачам рибки під пиво
- пілснер: трохи із гіркуватістю, але це додає пікантності та смакує добре під рибку
- вайцен (пшеничне) підійде для тих, хто полюбляє насичений смак хмільного напою
Як зберігати в’яленого ляща
Все дуже просто: зберігайте тільки в холодильнику та оберніть щільно в папір протягом, рекомендуємо зберігати 10 діб. Якщо довше, то тільки в морозильній камері. Рибці там нічого не буде протягом 4 місяців. Зверніть увагу, що при зберіганні в’яленого ляща, рибка може підсихати. Це природний процес ферментування, який можна сповільнити, якщо щільно обертати ляща в папір.